Našim deťom dáme len to najlepšie

Našim deťom dáme len to najlepšie

Ako rodičia vidíme naše deti neustále ako malé bábätká, ktoré v každom prípade potrebujú našu radu a opateru. Vôbec nezáleží na tom, koľko majú rokov. Môžu mať aj tridsať a stále to pre nás budú tie malé uzlíky, ktoré sme si brali domov v perinke. Naše dcéry majú samostatné priestory, no poslednú dobu sú zvláštne. Tínedžerské roky im začínajú udierať na hlavu a očividne ich začala trápiť poriadna puberta. Vytvorili akýsi antirodičovský klan, v jednom kuse si o nás niečo šepkajú a spoločne nad nami gúľajú očami, ako keby sme boli nejaký starci, ktorí si nezaslúžia pozornosť. Popritom im chceme dať všetko na svete.

S manželom sme našli riešenie

Potom nám napadlo, čo by sme im mali dať na sviatok. Študentské izby si zaslúžia všetky dospievajúce dievčatá. Keď sme sa s nimi o tom poradili, boli neskutočne prekvapené, no zároveň aj veľmi nadšené. Vytvorili si s nami nový vzťah, pretože s nami začali riešiť prerábanie a začali sa s nami radiť o tom, čo by vo svojom priestore vlastne mali mať. Boli sme veľmi nadšení, pretože sme konečne našli niečo, čo naše dcéry poteší.

Comments are closed.

Comments are closed.